Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Ages 18+ Open (Senior) / Male / Black Belt / 63-68 KG
(Friday 1st of April)
4-13
Finished
Josh Civitarese
Edge Taekwondo Brisbane
Won by Decision - Round 1
Owen Todorov City West Taekwondo
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 44-47 KG
(Friday 1st of April)
1-17
Finished
Hannah Farrow
Irontiger Australia
Won by Decision - Round 1
Grace Siwek Notorious Martial Arts
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-24
Finished
Peri Hitchen
One Taekwondo
Andrea Ishac Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 29-33 KG
(Friday 1st of April)
1-19
Finished
Clementine Brown Dufour-Lamartinie
Hall's Taekwondo
Won by Decision - Round 1
Kierah Ly-Diep Forza Taekwondo
Ages12-14 (Cadet) / Male / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-22
Finished
Mika Natoli
Hall's Taekwondo
Won by Decision - Round 1
Lucas Frost Southern Stars Taekwondo
Ages 18+ Open (Senior) / Female / Black Belt / 57-62 KG
(Friday 1st of April)
5-16
Finished
Molly Harper
Edge Taekwondo Brisbane
Sofia Typou Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 51-55 KG
(Friday 1st of April)
6-20
Finished
Jackson Lobb
Notorious Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Lucas Sabljak Hall's Taekwondo
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 51-55 KG
(Friday 1st of April)
6-21
Finished
Jack Martin
Taekwondo Oh Do Kwan
Won by Decision - Round 1
Saumya Patel Total Taekwondo Academy
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 44-47 KG
(Friday 1st of April)
1-18
Finished
Liana Thunyin
Musa Taekwondo
Hannah Farrow Irontiger Australia Won by Decision - Round 1
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-25
Finished
Chelsea Gomez
Taya Taekwondo
Won by Decision - Round 1
Alexis Reid Haktari Taekwondo Academy
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 51-55 KG
(Friday 1st of April)
6-22
Finished
Leroy Morales
Adelaide Taekwondo Academy
Luca Natoli Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Female / Black Belt / 46-49 KG
(Friday 1st of April)
3-16
Finished
Maddison Camillo
Mozhdeh Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Polina Li Joon No's Taekwondo
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 48-51 KG
(Friday 1st of April)
3-21
Finished
Phoenix Bobrowski
Global Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Parsa Kouzehgarjouybari Mozhdeh Martial Arts
Ages 18+ Open (Senior) / Female / Black Belt / 57-62 KG
(Friday 1st of April)
5-17
Finished
NATASHA GALAZOULA
Melbourne Taekwondo Centre - Malvern
Won by Decision - Round 1
Josie Liberti Team Taekwando
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-26
Finished
Indie Adams
ATI Martial Arts
Andrea Ishac Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 51-55 KG
(Friday 1st of April)
6-23
Finished
Jackson Lobb
Notorious Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Jack Martin Taekwondo Oh Do Kwan
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 29-33 KG
(Friday 1st of April)
1-20
Finished
Clementine Brown Dufour-Lamartinie
Hall's Taekwondo
Mackenzie Macdonald Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages12-14 (Cadet) / Male / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-23
Finished
Lior Cohen
Red Dragon Taekwondo
Mika Natoli Hall's Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 48-51 KG
(Friday 1st of April)
3-20
Finished
Ethan Tibig
Prodigy Martial Arts
Anthony Tedros Irontiger Australia Won by Decision - Round 1
Ages 18+ Open (Senior) / Male / Black Belt / 63-68 KG
(Friday 1st of April)
4-15
Finished
Athanasios (Athan) Rodas
Adelaide Taekwondo Academy
Won by Decision - Round 1
Rhys Kynan Lewis Melbourne Taekwondo Centre - Malvern
Ages 18+ Open (Senior) / Male / Black Belt / 63-68 KG
(Friday 1st of April)
4-17
Finished
John Yoo
TKD World
Won by Decision - Round 1
Josh Civitarese Edge Taekwondo Brisbane
Ages 18+ Open (Senior) / Male / Black Belt / 63-68 KG
(Friday 1st of April)
4-14
Finished
Cem Kahraman
Power House Martial Arts
Fred Pace Mozhdeh Martial Arts Won by Disqualification (disqualification) - Round 1
Ages 18+ Open (Senior) / Male / Black Belt / 63-68 KG
(Friday 1st of April)
4-18
Finished
Fred Pace
Mozhdeh Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Athanasios (Athan) Rodas Adelaide Taekwondo Academy
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 51-55 KG
(Friday 1st of April)
2-28
Finished
Mila Clark
Hall's Taekwondo
Won by Decision - Round 1
Jorja Pender Haktari Taekwondo Academy
Ages 18+ Open (Senior) / Female / Black Belt / 49-53 KG
(Friday 1st of April)
5-19
Finished
Lauren Stevenson
Martial Art Spirit
Won by Decision - Round 1
Molly Park Mozhdeh Martial Arts
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 48-51 KG
(Friday 1st of April)
3-18
Finished
Eidrian Tibig
Prodigy Martial Arts
Shayan Farshadi Adelaide Taekwondo Academy Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Female / Black Belt / 46-49 KG
(Friday 1st of April)
3-15
Finished
Ruby Pappas
Notorious Martial Arts
Sofia Querubin Taya Taekwondo Won by Decision - Round 1
Ages12-14 (Cadet) / Female / Black Belt / 37-41 KG
(Friday 1st of April)
2-27
Finished
Chelsea Gomez
Taya Taekwondo
Won by Decision - Round 1
Andrea Ishac Hall's Taekwondo
Ages 18+ Open (Senior) / Female / Black Belt / 57-62 KG
(Friday 1st of April)
5-18
Finished
Rose Abela
Notorious Martial Arts
Won by Decision - Round 1
Sofia Typou Hall's Taekwondo
Ages 15-17 (Junior) / Male / Black Belt / 68-73 KG
(Friday 1st of April)
1-26
Finished
Leo Hollis
Mozhdeh Martial Arts
Zaine Mansfield 5th Element Martial Arts Won by Decision - Round 1
Ages 15-17 (Junior) / Female / Black Belt / 59-63 KG
(Friday 1st of April)
1-22
Finished
Eliya Olnood
Melbourne Taekwondo Centre - Malvern
Won by Decision - Round 1
Paige Cover Taekwondo Oh Do Kwan
Ages 18+ Open (Senior) / Female / Black Belt / 49-53 KG
(Friday 1st of April)
5-21
Finished
Eleftheria Tachmatzidou
Melbourne Taekwondo Centre - Malvern
Buse Savas Whiteway's Taekwondo Won by Decision - Round 1